Erotizmin adını sexting yaptılar

ankara travestileri, istanbul anadolu yakası travestileri, istanbul avrupa yakası travestileri, istanbul travestileri, şişli travestileri, Travesti, Travesti Siteleri, Travestiler 0 Comment

Sevgililerin yeni iletişim şekli olan seksting hakkında neler biliyorsunuz? İşte son günlerde çiftlerin yeni gözdesi: Sexting yani erotik mesajlaşma…

Sex ve texting kelimelerinin bir araya gelmesiyle türeyen sexting, özellikle liseli gençlerin cep telefonlarından birbirlerine yolladıkları erotik fotoğraflarla popüler olup, şimdilerde ise tüm çiftlerin yeni gözdesi haline gelmiş durumda.Sadece çıplak fotoğraf göndermekle ya da erotik mesajlar atmakla iş çözülmüyor. Estetiği kaybetmeden kusursuz, ateşli ve tahrik edici sexting mesajların da bir kuralı var.

Erotik mesajlaşmanın da kuralları var! İşte ateşli mesajlar atarken dikkat etmeniz gerekenler…

 

  • Öncelikle kendiniz için “gerçekten” uygun bir ortam hazırlayın. Yarıda kalmış bir fanteziden hiç kimse hoşlanmaz değil mi?
  • Telefonda yan yana halinizden daha rahat olacağınız kesin. Teknolojinin nimetlerinden faydalanın ve onunla ilgili tüm fantezilerinizi yazmaktan çekinmeyin.

Avrupa yakası , anadolu yakası , şişli , kartal , pendik , beylikdüzü , bakırköy , kadıköy travestileri her zaman sexting severler..

Author

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Back to Top

404 Not Found

404 Not Found

The resource requested could not be found on this server!
Powered By LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!
error: Content is protected !!